§.1 Postanowienia Ogólne

 1. Administratorami danych są Emilia Katarzyna Andrzejewska oraz Piotr Andrzejewski, zamieszkali w Bydgoszczy przy ulicy Baczyńskiego 13/72.
 2. Ochrona danych osobowych odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przy zastosowaniu wszelkiej staranności dotyczącej ich bezpieczeństwa
 3. Administrator przetwarza dane osobowe zgodnie z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”).
 4. Wszelkie dane osobowe, które zostaną wprowadzone w formularzach są traktowane jako dane poufne oraz dostępne tylko dla osób upoważnionych.
 5. Każda osoba, której dane są gromadzone na stronie Apostolat Margaretka, ma prawo dostępu do danych, zmodyfikowania, trwałego usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Wszelkie uwagi oraz informacje o nieprawidłowościach można wysyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

§.2 Formularz kontaktowy

 1. Dane z formularza blankiety są przetwarzane na potrzeby zamawiania blankietów margaretki.
 2. Wszelkie dane związane z konwersacją przez formularz kontaktowy zostaną usunięte w ciągu miesiąca od zakończenia korespondencji.
 3. Z formularz można również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o wydarzeniach organizowanych przez Apostolat Margaretka. Uczestnictwo w newsletterze jest dobrowolne i nie wymagane do korzystania z formularza kontaktowego.

§.3 Blankiety

 1. Dane z formularza kontaktowego są przetwarzane na potrzeby udzielenie wszelkich informacji, o które prosi użytkownik.
 2. Dane osobowe wymagane w formularzu to: Imię, Nazwisko, Adres email, oraz Adres wysyłki. Są one niezbędne, abyśmy mogli przygotować oraz przesłać blankiety pod wskazany adres.
 3. Ponadto w formularzu należy podać Imię, Nazwisko oraz Parafię księdza. Dane te zostaną przesłane do Krajowego Duszpasterstwa Apostolatu Modlitwy za Kapłanów „Margaretka”.
 4. Wszelkie dane związane z zamawianiem blankietów  zostaną usunięte po otrzymania informacji zwrotnej o otrzymaniu blankietów lub 1 miesiąc od zakończenia konwersacji.
 5. Z formularz można również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o wydarzeniach organizowanych przez Apostolat Margaretka. Uczestnictwo w newsletterze jest dobrowolne i nie wymagane do korzystania z formularza blankietów.

§.4 Formularz zapisów na rekolekcje

 1. Dane z formularza zapisu na rekolekcje są przetwarzane na potrzeby zgłoszenie oraz obsłużenia uczestnictwa w rekolekcjach organizowanych przez Apostolat Margaretka.
 2. Dane osobowe wymagane w formularzu to: Imię, Nazwisko, Adres email, Numer telefonu, Wiek oraz Miejscowość. Są one niezbędne, abyśmy mogli ze wszelką starannością przygotować uczestnictwo w rekolekcjach.
 3. W celu zapewnienia miejsc w Ośrodku Rekolekcyjno-Konferencyjnego w Porszewicach dane osobowe Imię oraz Nazwisko zostaną przekazanego do wyżej wymienionego ośrodka.
 4. Wszelkie dane związane z uczestnictwem w rekolekcjach zostaną usunięte w ciągu miesiąca od zakończenia rekolekcji.
 5. Z formularza można również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o wydarzeniach organizowanych przez Apostolat Margaretka. Uczestnictwo w newsletterze jest dobrowolne i nie wymagane do zapisów oraz uczestnictwa w rekolekcjach.

§.5 Formularz skrzynki intencji

 1. Dane z formularza Skrzynki Intencji są przetwarzane na potrzeby modlitewne.
 2. Dane osobowe wymagane w formularzu to: Imię, Adres Email.
 3. Na spotkaniach modlitewnych Apostolatu Margaretka modlimy się w intencjach powierzonych przez formularz Skrzynki Intencji.
 4. Intencje przekazane przez formularz raz w miesiącu zostają przekazane do zaprzyjaźnionych zgromadzeń sióstr zakonnych w celu omodlenia. Przekazane zostaną tylko Imię oraz Treść intencji. W celu powierzenia intencji modlitewnej nie zostaną przekazane adresy email.
 5. Treści intencji po przekazaniu do omodlenia zostaną trwale usunięte.
 6. Z formularza można również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji wydarzeniach organizowanych przez Apostolat Margaretka. Uczestnictwo w newsletterze jest dobrowolne i nie wymagane do prawidłowego przetworzenia intencji modlitewnej.

§.6 Newsletter

 1. W celu informowania o różnych wydarzeniach, w które zaangażowany jest Apostolat Margaretka, użytkownik ma możliwość dołączenia do newslettera.
 2. Dane osobowe potrzebne do dołączenia do newslettera, to Imię oraz Adres email.
 3. Dane Imię oraz Adres email zostaną przekazane do FreshMail Sp. z.o.o., który realizuje newsletter dla Apostolatu Margaretka.
 4. Dostęp do newslettera jest dobrowolny. W każdej chwili można wycofać zgodę na otrzymywanie informacji od Apostolat Margaretka. Aby to uczynić można napisać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub anulować subskrypcję przez link wysyłany w wiadomościach.