Kochani nasi Odbiorcy!

Z wielką radością zapraszamy Was na kolejne rekolekcje Apostolatu Margaretka, które odbędą się w dniach 21-23 września 2018 r. w Porszewicach k. Łodzi.

W tym roku tematem przewodnim będzie hasło: PAN MNIE STRZEŻE!

Wspólnie będziemy podążać na drodze zaufania Panu Bogu poprzez rozważania, konferencje, dzielenie się w grupkach, modlitwę zawierzenia i uwielbienia.

Pragniemy zaprosić Was do wpatrywania się w oczy Jezusa, które uwalniają i dodają otuchy.

W programie rekolekcji będą: Msze Święte, Adoracja Najświętszego Sakramentu, Spacer w CISZY, Modlitwa poprzez GESTY, możliwość Spowiedzi lub rozmowy duchowej z Kapłanem.

Zgłosić się na rekolekcje można za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie TUTAJ (formularz nie działa przez telefon komórkowy!)

UWAGA: ZAPISY ZAKOŃCZONE! Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.

UWAGA! Na każde zgłoszenie poprzez formularz wysyłamy email z informacjami organizacyjnymi. Jeśli nic nie otrzymałeś KONIECZNIE napisz do nas na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli jednak masz jakieś pytania i wątpliwości lub problem z zapisem zapraszamy do kontaktu poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny (bardzo prosimy o telefon po godzinie 17-stej ze względu na pracę zawodową) 511 591 938.

Koszt rekolekcji to 220 zł i obejmuje on: dwa noclegi w Ośrodku w Porszewicach o wysokim standardzie, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), materiały rekolekcyjne (pakiet uczestnika), opłaty organizacyjne. W trakcie rekolekcji przewidziana jest "słodka" niespodzianka.

Rekolekcje zaczynają się w piątek, 21 września o godzinie 18, a kończą w niedzielę, 23 września ok. godziny 16.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie i czekamy na Was!

A tutaj możecie obejrzeć filmik z zaproszeniem i modlitewnym wsparciem s. Anny Marii Pudełko, (której w tym roku fizycznie z nami nie będzie) na rekolekcje kliknij oraz "wpadki" podczas nagrań filmiku kliknij :-)